Oferta

NaszE
MARKI WŁASNE

Chico - Wszystko czego potrzebuje Twój sklep

Chico to marka stworzona z prawdziwej pasji do zwierząt. Oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Posiada asortyment z różnych kategorii, od smakowitych przysmaków, zabawek oraz legowisk dla psów i kotów, po niezbędne akcesoria terrarystyczne, takie jak kable grzewcze, podłoża czy termometry.

Trend - Bezpieczeństwo i Unikalność

Nowoczesna galanteria dla psów i kotów Chico Trend, to połączenie unikalnego designu, wygody oraz bezpieczeństwa. Linia prezentuje obroże, smycze i szelki w różnych kolorach i rozmiarach. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są liczne elementy odblaskowe oraz dodatki zwiększające zarówno komfort zwierzęcia jak i jego właściciela.

Szau hau, Szau miau - Klasycznie, dużo i pysznie

Linia Szau hau i Szau miau to zbilansowany, smakowity pokarm dla wszystkich dorosłych psów i kotów o normalnym poziomie aktywności. Wyprodukowana z wysokiej jakości składników, dostosowanych do potrzeb każdego zwierzęcia. Pełnoporcjowa karma występuje w wersji suchej i mokrej. Szau hau i szau miau to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie.
Szau Miau

Aqua Habitat - wszystko dla akwarystyki

 

Aqua Habitat to marka stworzona dla miłośników akwarystyki. Znajdziesz tu grzałki akwarystyczne o różnym zakresie mocy, szeroki wybór roślinek akwarystycznych w wielu kolorach i rozmiarach oraz dekoracje, które ożywią akwarium i nadadzą mu niepowtarzalny klimat.

Nekko - karma mokra dla psów

Nekko to pełnoporcjowe, mokre karmy dla szczeniąt oraz dorosłych psów, które wyróżniają się w 100% naturalnym składem oraz wyjątkową smakowitością. Są to karmy pozbawione GMO oraz glutenu.

Nasze dystRybucje

Poznaj inne marki, których jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami.
Ownat to receptura karm dla psów i kotów, oparta na naturalnych składnikach. Zaawansowana koncepcja żywieniowa, która naśladuje dietę zwierząt żyjących swobodnie w naturze.
Czytaj więcej
Bogata w białka i składniki pochodzenia zwierzęcego z niską zawartością węglowodanów. Ownat prezentuje poszczególne linie, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów- Classic, Just Grain Free, Grain Free Prime oraz Grain Free Hypoallergenic.
Vadigran to producent pokarmów dla królików, kawii domowych, szynszyli, ptaków egzotycznych i innych zwierząt domowych.
Czytaj więcej
Zbilansowana mieszanka zawiera zrównoważony poziom witamin, które zwiększają odporność zwierzęcia. Naturalna karma została opracowana z najwyższą starannością. Przebadana oraz przetestowana przez wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu zadowoli nawet najbardziej wymagające zwierzęta. Vadigran prezentuje linie tj. Terra, Expert , Tasty oraz Original & Tropical dla ptaków egzotycznych, kanarków i papug.
Pełna moc fipronilu w walce przeciwko pchłom i kleszczom dzięki stężeniu 100mg na 1ml.
Czytaj więcej

Preparat nie tylko leczy ale również chroni zwierzę przed infestacją ektopasożytów. Eliminuje je po 48 godzinach od aplikacji. Dixie to pojedyncza pipeta z dawką dedykowaną do wagi psa lub kota. Efektywny preparat o długotrwałym działaniu przy regularnym stosowaniu.

Moderna logo

Każdy właściciel wie, że odpowiednie miski to podstawa w wyposażeniu pupila. Moderna to producent niezbędnych akcesoriów dla psów i kotów.

Czytaj więcej
Bogata w białka i składniki pochodzenia zwierzęcego z niską zawartością węglowodanów. Ownat prezentuje poszczególne linie, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów- Classic, Just Grain Free, Grain Free Prime oraz Grain Free Hypoallergenic.
Jeneca Logo
Jeneca to odpowiedź na potrzeby akwarystów, którzy cenią sobie dobrą jakość.
Ziołowa Kotlina oferuje rozbudowaną gamę suszonych ziół pakowanych w praktyczne woreczki
oraz pachnące i bogate w składniki gotowe mieszanki dla królików, chomików, świnek, koszatniczek, szynszyli itp.
Szeroki asortyment gwarantuje zadowolenie każdego klienta, a odpowiednia struktura ziół
ucieszy wszystkie domowe pupile.
Moderna logo

Laika Bone to  w 100 %  naturalne serowe przysmaki, które stworzone są ze składników najwyższej jakości. Powstały jako alternatywa dla m.in. prawdziwych kości. Ser dostarcza doskonałej jakości białka, wapnia, witamin i minerałów.