Współpraca

Zostań naszym
Klientem

Specjalizujemy się w obsłudze specjalistycznych sklepów zoologicznych oraz lecznic weterynaryjnych. Naszymi klientami są również duże sieci i centra dystrybucyjne oraz sklepy internetowe, dla których posiadamy dedykowane rozwiązania automatyzujące sprzedaż.

Posiadamy trzy oddziały w kluczowych logistycznie miastach takich jak Inowrocław, Łódź oraz Gdańsk. Jesteśmy w stanie dojechać do 70% powierzchni kraju. Pozostałe miejsca obsługują firmy kurierskie. Dzięki temu możemy zagwarantować terminowość i płynność dostaw.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego dbamy o dobrą komunikację. Każdy posiada indywidualnego opiekuna, który jest w stanie pomóc w rozwoju jego sprzedaży. Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia ciągłości towarowej. Zależy nam na tym, aby w sklepach nie zabrakło nowości, bestsellerów oraz produktów sezonowych.

Aby zostać naszym Klientem wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Po poprawnym wypełnieniu formularza, nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem i przedstawi ofertę.

 Jeżeli natomiast chcesz zarejestrować się na naszej platformie sprzedażowej B2B przejdź na stronę: https://zamowienia.rokus.pl 

 

Formularz zgłoszeniowy

11 + 15 =

Dlaczego warto?

Indywidualny opiekun

Dopilnuje, aby Twoje zamówienie zostało pozytywnie zrealizowane.

Dostęp do promocji

Otrzymasz dostęp do cotygodniowej gazetki, która stanowi podstawę naszej komunikacji

Dziesiątki marek w jednym miejscu

W ofercie posiadamy większość najpopularniejszych marek oraz mocne marki własne.

Dedykowany transport

Większość zamówień dostarczamy sami. Bezpiecznie dowozimy akwaria, weterynarię i klatki. Zawsze na czas.

Realizacja zamówienia w 48h

Rozumiemy, że często liczy się czas. Wszystkie zamówienia realizujemy praktycznie od ręki.